Yatırımını yapacağınız tüm yapı sınıfları için önceliğiniz bütçe ve proje tasarımıdır. Proje tasarımının en doğru şekilde yapılması yatırımınız süresince karşınıza çıkabilecek tüm masrafları size sunacaktır.

PROJE TASARIMI, MÜHENDİSLİK VE DANIŞMANLIK

Proje Tasarımı, Mühendislik ve Danışmanlık Departmanımız müstakil konut, rezidans, spor alanı, iş merkezi, alışveriş merkezi, fuar, müze, eğlence merkezi, sanatsal faaliyet alanı, otel, turistik konaklama tesisi, medya merkezi, havaalanı, liman, raylı ulaşım, laboratuvar, hastane, okul, otopark, üretim atölyesi, depo, antrepo, endüstriyel tesis ve sanayi bölgesi gibi tüm yapı sınıflarında müşterilerinin ihtiyaçlarını mühendislik kriterleriyle projelere aktarır.

Projelerimiz, ruhsat ve uygulama olarak hazırlanır. Projeye göre keşif listesi, uygulama teknik şartnamesi ve ihale dosyası oluşturulur. İşin kapsamına göre teknik uygulama sorumluluğu (TUS) işin tamamlanmasına kadar yürütülür.

Projenin gerektirdiği tüm mühendislik hesapları, keşif özeti, malzeme ve marka listesi, birim fiyat tarifleri ve elektrik uygulama teknik şartnamesi sürecin bir parçası olarak proje tasarım grubu tarafından hazırlanır.

REVA Grup A.Ş. EMO’nun (Elektrik Mühendisleri Odası) SMM (Serbest Mühendis Müşavir) yetkisi almış mühendislik bürosu olarak tasarım yapmaya, uygulamaya, teste, kontrole, kabule ve imzalamaya yetkili olduğu mühendislik hizmetlerine ve bu hizmetlere ait herhangi bir konuda bilim ve tekniğe uygun olarak hizmetin görülmesine fikren katkıda bulunacak hizmetleri aşağıda yer alan başlıklar çerçevesinde üretir.

Proje Tasarım, Mühendislik ve Danışmanlık Departmanımız tüm yapı sınıflarında aşağıda yer alan hizmetleri sunmaktadır.

PERİYODİK MUAYENE, TEST VE ÖLÇÜM TEKLİFİ ALABİLİRSİNİZ

Periyodik muayenenizi yaptırarak enerji kayıplarından kurtulabilirsiniz.

ÜST Call Now Button