Projelerinizin yapım ve tedariğinin verimli olması proje yönetimi ile doğru orantılıdır. İyi bir yönetim proje yapım maliyeti ve yapım süresini doğru bir şekilde hazırlamaktan gelir.

TRAFO MERKEZİ VE JENERATÖR TESİSİ KABULÜ

Jeneratör ve trafo merkezlerinizin Elektrik Dağıtım Şirketlerinden Başvuru ve Kabul Sürecinizi takip edip sonuçlandırabiliriz.

Trafo Merkezi ve Jeneratör Tesisi Kabulü hizmetlerimiz için bizimle iletişim kurun.

Trafo merkezi ve Jeneraör Tesisi Kabulü departmanımız konut, eğitim, sağlık, kamu ve endüstriyel gibi tüm yapı sınıflarında elektrik dağıtım şirketleri ile tesis arasında kurulumu gerçekleştirilecek Jeneratör ve Trafo Merkezi Kabul hizmetlerini resmi makamlarca sağlayan birimdir ve uzman bir ekipten oluşmaktadır.

Ekibimiz yapınıza ait müracaat ve kabul sürecinde enerji sağlayıcı kurulu ile koordinasyonlu bir şekilde ve güncel mevzuata uygun çalışmalar yapmaktadır. İhtiyaç analizi yaptıktan sonra resmi dosya hazırlanması, tesislendirme süreci takibi ve muayene süreci kontrolü yetkili mühendislerimiz tarafından yapılmaktadır.

Bir abonenin şebekeye bağlanması için yüksek veya alçak gerilim şebekesinden besleme hattı çekilmesi işi, enerji dağıtım şirketi gerekli veya uygun gördüğünde tesis sahibi tarafından yapılır. Enerji dağıtım şirketi isterse, giderleri tesis sahibince karşılanmak koşulu ile bu işleri kendisi yapar.

İlgili kanunlar ve yönetmeliklere göre 1 kV’un üzerinde olan Kuvvetli Akım Tesislerini Kurma ve Elektrik Dağıtım Tesisleri Genel Teknik Şartnamesi’ne uygun olarak hazırlama yetkisine sahibiz.

REVA GRUP A.Ş. tüm yapı sınıflarında aşağıda belirtilen sistemlere ait uygulamalarda hizmet sunmaktadır.

  • YG Bağlantı Görüşü Alınması
  • Trafo Merkezi Avan Proje Hazırlanması
  • OG Uygulama Projesi Hazırlanması
  • Jeneratör Uygulama Projesi Hazırlanması
  • Trafo Geçici Kabulünün Yapılması
  • Jeneratör Geçici Kabulünün Yapılması

PAYLAŞ:

PERİYODİK MUAYENE, TEST VE ÖLÇÜM TEKLİFİ ALABİLİRSİNİZ

Periyodik muayenenizi yaptırarak enerji kayıplarından kurtulabilirsiniz.

ÜST Call Now Button