Projelerinizin yapım ve tedariğinin verimli olması proje yönetimi ile doğru orantılıdır. İyi bir yönetim proje yapım maliyeti ve yapım süresini doğru bir şekilde hazırlamaktan gelir.

UYGULAMA VE TAAHHÜT

Elektrik Uygulama ve Taahhüt Departmanımız konut, eğitim, sağlık, kamu ve endüstriyel gibi tüm yapı sınıflarında elektrik iç tesisatının ve dağıtım tesisinin bütün uygulamalarını gerçekleştirmek üzere uzman bir ekipten oluşmaktadır.

Günümüz elektrik teknolojilerini yakından takip eden, imalat ve uygulama yöntemlerini sürekli geliştiren ve teknik kadrosunun bilgi seviyesini sürekli güncelleyen bir yapımız bulunmaktadır.

Ekibimiz, yaptığı işler ile ilgili aldığı teknik eğitimini sektör deneyimiyle birleştirmiş, imalat ve montaj süreci boyunca hızlı hareket ederek, doğru olanı yaparak ve her zaman çözüm odaklı yaklaşarak prestijli yapılar ortaya çıkartmaktadır.

Yeni kurulacak tesislerde, kurulu tesislerin tamamen değiştirilmesi durumunda, kurulu tesislerde açık ve belli olarak ölüm yaralanma ve yangına neden olabilecek durumlarda, kurulu tesislerde bozukluk ya da değişikliğin yakındaki diğer tesislerde önemli karışıklık ve tehlikeler doğurması durumunda, kurulu bir tesiste esasına etki etmeyecek biçimde yapılacak genişletmelerin, değişikliklerin ve onarmaların yalnızca ilgili bölümlerinde “Elektrik İç Tesisleri Yönetmeliği” kapsamında uygulama yapılmalıdır.

Yapılan imalat ve uygulama işlerinin güncel mevzuatlara uyumlu halde yapılması, proje ve uygulama bütünlüğünün sağlanması, devreye alma ve üretim/hizmet faaliyetleri sürecinde yapım işlerini kolaylaştırması ve verimli bir uygulama sağlanması müşteri memnuniyeti adına başlıca hedeflerimizdir.

Elektrik Uygulama ve Taahhüt Departmanımız tüm yapı sınıflarında aşağıda yer alan hizmetleri sunmaktadır.

  • Kuvvetli Akım Uygulamaları
  • Zayıf Akım Uygulamaları
  • Elektrik Dağıtım Tesisleri Uygulamaları
  • Teknik Bakım ve Onarım
  • Yeni Abonelik ve Talep
  • Trafo Merkezi ve Jeneratör Tesisi Kabulü

PERİYODİK MUAYENE, TEST VE ÖLÇÜM TEKLİFİ ALABİLİRSİNİZ

Periyodik muayenenizi yaptırarak enerji kayıplarından kurtulabilirsiniz.

ÜST Call Now Button